.

.

ATD Алатки 4035 5-Парче Топката Pein Чекан Сет

ATD Алатки 4035 5-Парче Топката Pein Чекан Сет

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 8, 12, 16 24 и 32 унца големина чекани.Надминува ANSI спецификации.Капка Фалсификувани, Полиран Челик Глави.Квалитетот Fiberglass Рачки.Ги исполнува или го Надминува ANSI Спецификации СОДРЖИ 8 унца Топката Pein Чекан. 12 унца Топката Pein Чекан. 16 унца Топката Pein Чекан. 24 унца Топката Pein Чекан. 32 унца Топката Pein Чекан.

Главните карактеристики

Избор на клиент