.

.

Количина 80 Парчиња Накит Одлуки Шарм Filigrees V6BN2 Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување Празно

Количина 80 Парчиња Накит Одлуки Шарм Filigrees V6BN2 Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување Празно

DEN 1302.48

Пристапност
Во достапна форма

Количина 80 Парчиња Накит Одлуки Шарм Filigrees V6 BN2 Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување Празно Снабдување Наоди за Ѓердан Нараквица.Големина : 30 x 36 x 7mm(1.18" x 1.42" x 0.28"), Внатрешен : 18 x 25мм(0.70" x 1").Објектот Пакет Количина : 80 Парчиња.Материјали : Цинк Легура, Боја : како Фотографија антички sliver.Илјадници антички бронза, антички sliver накит одлуки шарм на мојата продавница, купи повеќе поевтини.Количина 80 Парчиња Накит Одлуки Шарм Filigrees V6 BN2 Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување Празно Снабдување Наоди за Ѓердан Нараквица.

Главните карактеристики

Избор на клиент