.

.

Toptekits 100 Пакет Автомобил Копче за Јачина на Блокатор Случај,Мобилен Телефон Сигнал Зрачење Isolator Торба Удар случај,Мобилен Телефон Анти-шпионски Сигнал Isolator Блокато

Toptekits 100 Пакет Автомобил Копче за Јачина на Блокатор Случај,Мобилен Телефон Сигнал Зрачење Isolator Торба

DEN 684.00

Пристапност
Во достапна форма

Фарадеј Торба за во Автомобил Копче Фоб, Фарадеј Возило Keyless Кафез Заштитник Торбичка – RFID Сигнал Блокирање, Анти-Кражба Торбичка, Анти-Хакирање Случај Блокатор.Блокови Сите Мобилен Телефон Сигнали и Сите Фреквенции Светот.Повикувачот Ќе Видите Телефон како Недостапни или Мрежа Зафатен.Пред помали џеб е анти-зрачење, најдобро за чување ID картичка, банкарски картички и сл.Назад поголем џеб е сигнал за блокирање, најдобро за чување на автомобилот копче fobs.Фарадеј автомобил keyless заштитник е изградена со премиум СТП кожа и два слоеви на оклопна материјали спакувани во подарок кутија.Тоа дава сигнал блокирање на функции како и на луксузен модерен appurtenance. 100pcs/Многу Мобилен Телефон Зрачење Сигнал Блокирање Торба ,Мобилен Телефон(мобилен телефон) Сигнал Блокирање Торба.Вешта и едноставна направа за блокирање на вашиот мобилен телефон да прима телефонски повици.Кога го користите овој торба, вашиот број се појавува како Недостапни или Мрежа Зафатен за лице повикува.Што го прави полесно за вас да остане надвор од допир кога ќе треба некои тивко време.Торба, исто така, вклучува и дополнителен џеб, за пари или вашиот омилен телефон додаток.Мобилниот Телефон Сигнал Блокирање Торба работи со сите мрежи и е многу лесен за употреба.Едноставно поставете го вашиот телефон во кеса и сите повици вие не ќе се добие преку.Одлично за состаноци, болници, и оние луѓе кои сакаат да се заштити нивната приватност.Овој производ е во акции во нашиот магацин во моментов, достапни на бродот право вашата врата веднаш!Цел некој да се обиде за себе, и откако ќе се види како добро се работи, тогаш ќе сакате да ги нарачате повеќе во најголемиот дел да го продаде на вашата интернет продавница.Ова е една топла gadget што вашите клиенти ќе љубов, па се твое сега!Спецификации Главната Функција : Мобилен Телефон Сигнал Блокирање Торба Блокови Сите Мобилен Телефон Сигнали и Сите Фреквенции World Wide Повикувачот Ќе Видите Телефон како Недостапни или Мрежа Зафатен Секоја Димензија : 7.5 инчен x 5inch x 1inch (L x W x D) Пакет се вклучени : 100 X Toptekits Мобилен Телефон Сигнал Блокирање Торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент