.

.

Брилијантен Келнерка Подароци, јас Не Може да Биде Херој, но јас сум Келнерка, Па Доволно Блиску, Божиќ 30oz Гимнастик За Келнерка

Брилијантен Келнерка Подароци, јас Не Може да Биде Херој, но јас сум Келнерка, Па Доволно Блиску, Божиќ 30oz

DEN 352.80

Пристапност
Во достапна форма

Келнерка Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци остане мраз ладна или топла пареа во текот на целиот ДЕН ДОЛГО.Совршен за топло кафе во утринските часови, ладни пијалоци во текот на целиот ден долго, или вино на крајот на ноќта.Чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно.Да ја искористам оваа гимнастик насекаде.Вашиот пијалок ќе остане на совршена температура, дури и ако неговата лева во автомобил во текот на целиот ден.Совршен за на кафе во зима или iced кафе во текот на летото.Рака мие само.Материјал : не ' Рѓосувачки челик/боени.Солидна 30oz изолирани од не ' рѓосувачки челик гимнастик за Келнерка.Нашите нови нерѓосувачки челик гимнастик ќе ги чува вашите пијалаци топла или ладна.Тоа се вклопува во право во вашиот автомобил е cupholder, што го прави совршена шолја за да го земете со вас во движење или кога сте водење на errands со децата.Одличен подарок идеја, дури и за себе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент