.

.

Juvielich 90 степени Количка за Поддршка на Шарки Кабинет Капак Шарки Фитинзи Прозорец Мебел Случај Железо Цртање Сребро 16x13mm 20PCS

Juvielich 90 степени Количка за Поддршка на Шарки Кабинет Капак Шарки Фитинзи Прозорец Мебел Случај Железо Цртање

DEN 189.12

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】Прошири Должина : 16mm/0.62";Прошири Ширина : 13mm/0.51";Дебелина : 0.4 mm/0.01";Дупка со Дијаметар : 2,5 mm/0.09". 【Висок Квалитет】Шарки, изградена на високи квалитет солидна Железо,висока цврстина,отпорни на корозија и ' рѓа-доказ. 【Лесно Installtion】Кабинет Фиока Шарки, со дупки за монтажа на зглоб,лесно да го инсталирате и да го замени со завртки. 【Широко Апликации】Погоден за домашна канцеларија ковчегот,плакар,кабинет,приказ врати,агол,кутии,humidors,кутии цигари,накит случај итн. 【Пакет Содржина】20 PCS x Свитлива Шарки.Опис : 1.Може да се отвори 90 степени виткање зглоб.Одличен анти-корозија својства,трајни да го користите. 2.Кабинетот Фиока Шарки, со дупки за монтажа на зглоб,лесно да го инсталирате и да го замени со завртки. 3.Погоден за домашна канцеларија ковчегот,плакар,кабинет,приказ врати,агол,кутии,humidors,кутии цигари,накит случај итн.Спецификација : Материјал : Железо Боја : Сребро Прошири Должина : 16mm/0.62" Проширена Ширина : 13mm/0.51" Дебелина : 0.4 mm/0.01" Дупка со Дијаметар : 2,5 mm/0.09" Пакет Содржина : 20 PCS x Свитлива Шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент