.

.

Замена за полнење за Motorola XTS3000 Батерија Полнач

Замена за полнење за Motorola XTS3000 Батерија Полнач

DEN 877.20

Пристапност
Во достапна форма

18 Месеци Гаранција.Бесплатен Превозот За НАС Внатрешна 48. Компатибилен Со : Motorola Радија : HNN9031, NTN8294, NTN8294_R, COSMO, - апарат mtp200, MTP300, XTS1500, XTS2500, XTS3000, XTS3500, XTS5000 - EF Џонсон Радија : 51 SL ES Серија, 5100 Серија и повеќе.Работи со батерија во радио или само со батеријата себе.Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема на производителот спецификации.Батерија Полнач за Motorola XTS3000 Влезен Напон : 110 V Фреквенција : 60 Hz Полначот Излез : 10 V 1000m A Три-Хемија : Li-Ion, Ni CD, Ni MH Компатибилен Со : Motorola Радија : HNN9031, NTN8294, NTN8294_R, COSMO, - апарат mtp200, MTP300, XTS1500, XTS2500, XTS3000, XTS3500, XTS5000 - EF Џонсон Радија : 51 SL ES Серија, 5100 Серија Работи со батерија во радио или само со батеријата себе Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема на производителот спецификации големо влијание ABS и Поликарбонат пластични полимери за долговечност & ruggedness Сеопфатно тестирање вклучува, висока надморска височина перформанси, вибрации, механички шок, термички велосипедизам, надворешни краток спој, и overcharge тест симулации 30 Ден Парите Назад Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент