.

.

за Mercdes-Benz Atego 815 Трактор Приколка и за KAMAG Визел 20 метри Сад во Жолта боја 1/50 DIECAST Модел Завршен АВТОМОБИЛ Камион

за Mercdes-Benz Atego 815 Трактор Приколка и за KAMAG Визел 20 метри Сад во Жолта боја 1/50 DIECAST Модел Завршен

DEN 10818.72

Пристапност
Во достапна форма

1 : 50 Скала Автомобил.АВТОМОБИЛ Големина : За?Должина : 7.48 ИНЧ.Ширина : 3.9-1.97 ИНЧ.Висина?2.36 ИНЧ. ) Сад Големина : За?Должина : 5.91 ИНЧ.Ширина : 1.97 ИНЧ.Висина?2.17 ИНЧ. ).Лиен целосно во пластични да се обезбеди парична казна детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Нов со package Scale?1/50 готовиот модел и е подготвен да displayed Material : Метал & Пластични во детали АВТОМОБИЛ Големина : За Должина : 19 cm.Ширина : 5 cm.Висина?6 см.За?Должина : 7.48 ИНЧ.Ширина : 3.9-1.97 ИНЧ.Висина?2.36 ИНЧ. ) Сад Големина : За Должина : 15 cm.Ширина : 5 cm.Висина?5.5 cm.За?Должина : 5.91 ИНЧ.Ширина : 1.97 ИНЧ.Висина?2.17 ИНЧ. Ова НЕ е ДЕТЕ Е ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ ОД 14+.

Главните карактеристики

Избор на клиент