.

.

ТЕ-КО Т-Слот Орев, Нишка Големина 1/2-13, High Speed Челик, Црна Оксид, Целокупната Должина 1, Пакување од 10

ТЕ-КО Т-Слот Орев, Нишка Големина 1/2-13, High Speed Челик, Црна Оксид, Целокупната Должина 1, Пакување од 10

DEN 2736.00

Пристапност
Во достапна форма

На ТЕ-КО?" Т-слот орев има трајни, во случај да закорави, црна оксид заврши.Последната нишка е некомплетна да се спречи студ од вртење низ дното на орев.Маломерен да се вклопи во машина табела слот.Спецификации : Тема Големина : 1/2"-13 Nut Материјал : Висока Брзина Steel Nut Крај : Црна Oxide Overall Должина : 1"Висина на Т : 11/32"Пакет Количина : 25 Item : Т-Слот Nut Nut Материјал Одделение : Одделение 2 Overall Висина : 5/8"вкупна Ширина : 1-1/8"Table Слот Големина : 5/8"Прислушувани Преку : No Thread Тип : unc завршетоци со".

Главните карактеристики

Избор на клиент