.

.

Emoshayoga Стискаш Шише, кој се одвојува 340ml Refillable Condiment Фармацевт со Тесен Млазницата за Мирудии Масло Шлаг Течност(црвено)

Emoshayoga Стискаш Шише, кој се одвојува 340ml Refillable Condiment Фармацевт со Тесен Млазницата за Мирудии

DEN 962.40

Пристапност
Во достапна форма

Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.

Главните карактеристики

Material:
PE
Color:
  Yellow / White / Red (Optional)
Capacity:
340ml
Size:
(Dia*H) 6*20cm / 2.4*7.9 inch(Approx.)
Package list:
1 * Condiment dispenser :
Избор на клиент