.

.

Пролет Падне на Жените Кадифени Ткаенини Tracksuits Жените Дуксери и Панталони 2 Парчиња Сет

Пролет Падне на Жените Кадифени Ткаенини Tracksuits Жените Дуксери и Панталони 2 Парчиња Сет

DEN 1951.20

Пристапност
Во достапна форма

Патент затворање.Машина За Миење.Увоз.Машина перат.Тренерки одговараат вклучува врвот и панталони.Ве молиме погледнете го големина на табелата во детали за производот слика за големината.Ако ви треба било каква помош, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО, ви благодариме!.Материјал : COTTONMaterial Состав : Природен Fiber Pant Должина(Cm) : Целосна Length Fabric Содржина : 96% И Above Pant Стил : Regular Clothing Должина : Regular Front Стил : Flat Fit Тип : Regular Dresses Должина : Кат-Length Season : Пролет/Autumn Pant Затворање Тип : Drawstring Decoration : ZIPCollar : O-Neck Waist : Средината На Waist Closure Тип : Zipper Sleeve Должина(Cm) : Full Sleeve Стил : Regular Gender : WOMENFabric Тип : Flannel Clothing Обрасци : Slim Style : Streetwear.

Главните карактеристики

Избор на клиент