.

.

Lumumi Милениче Птица Играчки, Птица Шепа Мелење Играчки Замав Џвакање Бел Игралиште Macaw Cockatoos Птици Виси Играчки

Lumumi Милениче Птица Играчки, Птица Шепа Мелење Играчки Замав Џвакање Бел Игралиште Macaw Cockatoos Птици Виси

DEN 1492.80

Пристапност
Во достапна форма

Птица Шепа Мелење, Еколошки.Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.Шарени и убави, вашиот птица сигурно ќе уживам во тоа.Идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез.За Миленичиња : Мали и Средни птици (папагали старлинг myna thrush и така натаму); Одлично место дизајниран за вашето домашно милениче да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез.

Главните карактеристики

Избор на клиент