.

.

YFQHDD Не-Плетени Семејство да Зачувате Простор Под Кревет Плакарот Складирање Кутија Облека Divider Организатор Ватенка Торба Носителот Организатор Кутии

YFQHDD Не-Плетени Семејство да Зачувате Простор Под Кревет Плакарот Складирање Кутија Облека Divider Организатор

DEN 1584.00

Пристапност
Во достапна форма

Направени од неткаени и картон, издржливи.Пренослив, дише и лесни, погоден за одржување на вашата облека.Исто така, може да се користи за да се одржи вашата малку предмети.Дизајнирано за да ги задржи вашите ќебе, со цел и да ја одржувате чисти.Јасно прозорецот лесно се покажува дека она што е внатре, овозможувајќи брз и лесен за организацијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент