.

.

Ден 1 Фитнес Висока Густина Круг Пена Ролки - 4 Големина и 8 Боја Options - Масажа на Ролки за Протега, Длабоко Ткиво и Myofascial Ослободување

Ден 1 Фитнес Висока Густина Круг Пена Ролки - 4 Големина и 8 Боја Options - Масажа на Ролки за Протега, Длабоко

DEN 748.80

Пристапност
Во достапна форма

ЕФИКАСНА НАПЛАТА : Направени во САД, нашата премиум длабоко ткиво масажа алатка е изграден за контролирана целосен опсег на движење, оптимизирање на површината за контакт, па секој мускул искуства јазол и myofascial ослободување во грбот, вратот, и нозете.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН УПОТРЕБА : Доверба Ден 1 Фитнес за да се обезбеди комфор и прецизност, од заздравување на спортски повреди на хронична болка, нашите рефлексологија алатка намалува различни мускулоскелетни проблеми, како plantar fasciitis, шин splints, тркач нозе и тенис лактот.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Ова мускулна салата ролери за почетници или спортисти е направен од ЕП пена, која е висока густина и се противи свиткување или кршење под тензија или тежина, обезбедување на фирмата, длабоко ткиво масажа дека може да се користат за долгорочна употреба.ЗЕМЕТЕ ГО СО ВАС НАСЕКАДЕ : Одлична за истегнување и вежбање во теретана, јога или Пилатес, оваа 24" долга и 6" дебела, лесни фитнес ролери е лесно да се патува со што се должи на неговата тежина и набитост.

Главните карактеристики

Избор на клиент