.

.

не-логото WJDWJ Yilong Суперсоничен Airwrap Рек Коса Curler Рек Фен за Складирање Рек Airwrap Стојат Суперсоничен Заградата Airwrap Стојат

не-логото WJDWJ Yilong Суперсоничен Airwrap Рек Коса Curler Рек Фен за Складирање Рек Airwrap Стојат Суперсоничен

DEN 7191.60

Пристапност
Во достапна форма

На виткање железо е зачувана во интегрирана багажник, со две инсталација методи : ноктите за слободни и перфориран.Виси род дизајн · Прецизни заштита, анти-капка дизајн, exquisiteness доаѓа од детали.Нерѓосувачки челик, челик прстен·Магнетна дизајн, адаптер магнет е во контакт со челичен прстен, со силна вшмукување на сила и не е лесно да падне.Горниот и долниот двојно-layer дизајн е погодно да се земе и место, повеќе простор, лесен и брз за решавање на проблеми.Избрани махагони виси прачки потенцира квалитетот, махагони е страна полиран, површината е мазна, и фен не е лесно да се процени.На виткање железо е зачувана во интегрирана багажник, со две инсталација методи : ноктите за слободни и перфориран.Виси род дизајн · Прецизни заштита, анти-капка дизајн, exquisiteness доаѓа од детали.Нерѓосувачки челик, челик прстен·Магнетна дизајн, адаптер магнет е во контакт со челичен прстен, со силна вшмукување на сила и не е лесно да падне.Горниот и долниот двојно-layer дизајн е погодно да се земе и место, повеќе простор, лесен и брз за решавање на проблеми.Избрани махагони виси прачки потенцира квалитетот, махагони е страна полиран, површината е мазна, и фен не е лесно да се процени.име : Виткање железо складирање интегрирани rack Material : алуминиум легура + mahogany Size : 43.8*15 cm Packing : 1 x ѕид-монтирани складирање багажник (со исклучок на предмети и сите поставени предмети)ве Молиме бидете сигурни дека локацијата е залепени еднаш и инсталација метод мора да се врши според инструкциите за инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент