.

.

Havilah Против Губење на Косата Frizz Сплит Крајот на Косата Здрава и Мека Убавина млеч Purita Шампон 270ml & Коса Крем 230ml страна на курирската служба DHL (Пакети од 10) од Beautygoodshop

Havilah Против Губење на Косата Frizz Сплит Крајот на Косата Здрава и Мека Убавина млеч Purita Шампон 270ml

DEN 6550.32

Пристапност
Во достапна форма

❋ Млеч Шампон + Млеч Keratin Третман Концентрирана Формула.Продира длабоко во косата вратило, дава мекост. ❋ Мириса голема, косата завршува добро. ❋ Млеч Шампон, вистински млеч екстракт, мирис, помага да се реши губење на тежината проблеми.Сува од донесувањето хемикалии, искинати на коса, кршливи, сплит завршува ако добивањето на хранливи материи директно со редовни шампон, мора да се искористат # млеч Шампон. ❋ Промена на нова коса веднаш по употребата. 1 шише може да се користи за до 2 месеци. ❋ Keratin третман, млеч екстракт хранлива вредност за коса, Тоа ми дава права коса од првиот пат, само marinate за 5-10 минути, не треба да се бања на сите, нема потреба да се исуши, права коса е многу добар.Ако сакате да имате убава коса, користете млеч третман.Промена на краевите.Млеч Purita Шампон 270ml & Коса Крем 230ml Против Губење на Косата Здрава и Мека Убавината на Косата Good Bye Frizz Сплит Крајот на Косата - Мека коса. - Косата не е сува, без сплит завршува. - Долга коса брзо. - Да се создаде нова коса скали, сјајна коса. - Косата нема волумен. - Косата има тежина. - Косата не падне надвор Чувствуваат тоа од првиот пат кога ќе го користите Големина : 270ml & 230ml/Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент