.

.

Без Синџир Алатка tensioner Макара Алатка автомобил Алатка за полнење на Моторот Времето Заклучување Алатки во Собата за 1.4 1.6 Fsi 1.4 Tsi 1.2 TFSi/FSi (Боја : Црвена)

Без Синџир Алатка tensioner Макара Алатка автомобил Алатка за полнење на Моторот Времето Заклучување Алатки

DEN 1968.00

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран за да полека леснотија на тркалото далеку овозможувајќи за поголеми тркала да бидат опремени.Зголемување на гуми да крило царинење, одблесокот сводови или поправка тркалото судир штета со овој професионален реформирање алатка.Тоа завртки директно до центар прирабница, со издолжена дупки во адаптерот плоча за да ги собере сите популарни 4 и 5 гром центри.Дизајниран за да ја заклучите camshafts во нивните потребен определен временски позиција. 【САМО ЕДЕН СЛУЧАЈ ИМААТ СИТЕ АЛАТИ】 : Оваа алатка се користи за корекција на camshaft и вратило времето позиција.мерењето алатки за полнење е сеопфатна, ги имаат сите алатки што ви треба, само кутија е доволно, многу convenient Worked, совршено за "ФОЛКСВАГЕН" 2.0 турбо мотор, за спасување на вашиот автомобил моторот.Ве молиме остатокот увери за купување на стоки во продавницата.По добивањето на цел, ќе организираме склад за испорака што е можно побрзо!Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.Се прилагодува од 14" на 22 3/4"Ова е едноставен уред, но ние препорачуваме дека квалификуван тело продавница техничар или професионално извршување на work There се нема инструкции и било каква штета предизвика лично или на кој било дел во употребата на не е наш responsibility Too многу прилагодување ќе предизвика штета на автомобили paintwork и може да резултира во скапа поправка.

Главните карактеристики

Избор на клиент