.

.

E Дизајн -19 Fleur de Lis Ikat Печати Салфетка, 19 x 19, Теал

E Дизајн -19 Fleur de Lis Ikat Печати Салфетка, 19 x 19, Теал

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Шарм вашите гости со едноставна, но елегантна крпа салфетки.E од страна на Дизајнот е модерен салфетки доаѓаат во комплет од четири и се идеален за секоја прилика.Со изобилство на дизајни за да изберете од, секогаш ќе бидат подготвени со беспрекорен табела оркестарот.Боја вредност : Теал.Од бренд : E од Страна на Дизајнот.Шарм вашите гости со едноставна, но елегантна крпа салфетки.E од страна на Дизајнот е модерен салфетки доаѓаат во комплет од четири и се идеален за секоја прилика.Со изобилство на дизајни за да изберете од, секогаш ќе бидат подготвени со беспрекорен табела оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент