.

.

Гил Атлетика Гума Разговарале

Гил Атлетика Гума Разговарале

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од Гума.Издржливи разговарале.Ги исполнува NFHS Правила.Опис на производот Солидна едно парче гума изградба.Нема да scuff подови или ѕидови.Ги исполнува Средно Училиште спецификации.Од Производителот Солидна едно парче гума изградба.Нема да scuff подови или ѕидови.Ги исполнува Средно Училиште спецификации.

Главните карактеристики

Избор на клиент