.

.

Кожен Појас, BiuZi 1Pc Cattlehide Машина за Шиење Кожен Појас 20 милиони Машина за Шиење Додаток Мулти-Функција Cowhide Појас(6mm)

Кожен Појас, BiuZi 1Pc Cattlehide Машина за Шиење Кожен Појас 20 милиони Машина за Шиење Додаток Мулти-Функција

DEN 1807.20

Пристапност
Во достапна форма

На зрно површина е во ред, кожата слој е густа и на силата е на високо ниво.Погоден за Пеперутка ,FEIREN,Пчела и сите домаќинство машина за шиење и overlock машина за шиење.Секој сет вклучувајќи и околу 20 метри, кожен појас.Ширина : 1/4in 6mm ; 5/16in 8mm ; 3/8in 9mm за избор.Прекрасен изглед, комфорни и издржливи.Појас, исто така, има добра полнота и еластичност.Функција : 1. На зрно површина е во ред, кожата слој е густа и на силата е на високо ниво. 2. Појас, исто така, има добра полнота и еластичност. 3. Прекрасен изглед, комфорни и издржливи. 4. Секој сет вклучувајќи и околу 20 метри, кожен појас. 5. Погоден за Пеперутка ,FEIREN,Пчела и сите домаќинство машина за шиење и overlock машина за шиење.Спецификација : Предмет Тип : Кожен Појас Материјал : Cattlehide Ширина : 1/4in 6mm ; 5/16in 8mm ; 3/8in 9mm(Изборен) Должина : 20 милиони / 65.62 ft Пакет Листата : 20м x Кожен Појас.

Главните карактеристики

Избор на клиент