.

.

WANGLXST Расклопна Складирање Кутија, Количка за Комунални Отпадоци за Плакарот Дома Автомобил Патување Организација, Тешки-Должност Пластични Организаторите, Прост?

WANGLXST Расклопна Складирање Кутија, Количка за Комунални Отпадоци за Плакарот Дома Автомобил Патување Организација,

DEN 1583.76

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Квалитет : Направен од PP, издржлив материјал, еко-пријателски.Лесно - го Носат Дизајн : Овој преклопен складирање кутија има Удобна рачка за лесно носење.Голем капацитет ќе може да се организираат и транспорт вашата потребни предмети повеќе лесно.Анти-прав со Капак : капакот спречува прашината и нечистотијата од добивање внатре.Круг страни на кутијата е безбедно за возрасни и за деца.Простор за Заштеда, Свитлива Дизајн : Неколку чување на кутии може да бидат поставени на врвот на секоја друга.Тоа може да бидат поставени во повеќе слоеви за да зачувате простор и зголемување на стабилноста.Овие пластовидно, иновативни расклопна чување на кутии може да колапс целосно рамен да ги направи полесно да се складира кога не се користи.Диво апликации : Оваа количка за складирање кутија е не се само идеални за возило багажникот, автомобили, патувања, кампување или на транспортот на храна во автомобил, но, исто така, за плакарот, гардероби, кујни, бањи, гардероби, итн.Ова поместување на кутија, исто така може да се користи како играчка алатка документација ќебиња шопинг складирање кутија.Дали треба да се продавница за играчки на вашето дете плакарот, сакате да ги зачувате вашите градинарство алатки повеќе организирани во гаража, или сакате лесен начин да се стави возило essentials сите на едно место, Ништо не е повеќе погоден од овој компактен, простор за заштеда на складирање кутија.Карактеристики : Мали и прекрасен изглед, едноставно виткање на работата и лесно да се користат; Практична рачка дизајн, лесно да се носат; Пластовидно, Расклопна и простор за заштеда; Широко Апликации : Складирање кутија за автомобил се подигне; Облека за складирање кутии; Играчка складирање кутија; Шопинг гајба.Тоа е одличен избор за одржување на вашиот простор убава, уреден и организиран.параметар : Материјал : ПП се Отвори Димензии : 49cm x 35cm x 25cm Затворени Димензии : 49cm x 35cm x 6.5 см Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ Пакет се Вклучени : 1 x Количка за Складирање Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент