.

.

Кралската Дизајни Циганска Злато Фенси Трим Галерија Дизајнер Светилка Сенка, Циганин Злато, 9 х 14 x 10

Кралската Дизајни Циганска Злато Фенси Трим Галерија Дизајнер Светилка Сенка, Циганин Злато, 9 х 14 x 10

DEN 2158.80

Пристапност
Во достапна форма

Сенка Димензии : 9 x 14 x 10 (Врвот x Дното x Височина).Облик : тркалезна империја.Ткаенини : рака прилагодени свила-тип shantung ткаенина, премија злато softback обвивка.Миење : стандард (0.5 инчи одморите) месинг-заврши spider техник W/марка печат. (Нијанси со 9"+ горниот дијаметар имаат v-изрез техник за употреба со 6" или 8" рефлектор сад).Рамка : тешки одделение 1.5 Mm рѓа отпорни метална Рамка.Подебели отколку типични стандард светилка нијанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент