.

.

XJZHANG Еден Висина Прилагодливи Хидраулични Rotatable Бар Берберот Стол за Кујна Контра Коса Салон Столче со Оружје Backrest, Чаир Ергономија Прилагодливи Ротациони Lifter

XJZHANG Еден Висина Прилагодливи Хидраулични Rotatable Бар Берберот Стол за Кујна Контра Коса Салон Столче со

DEN 11759.76

Пристапност
Во достапна форма

✅【360 СТЕПЕНИ ВРТЛИВАТА】 На 360 степени вртливата паб столици поставени комбинира со ергономски назад и седиште дизајн, може да вртливата бар столче како вашето барање, слободно и удобно. ✅【ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】 Пневматски прилагодлива висина со рачка, лесна за прилагодување на бар столици висина од 70 до 85 cm, можете да изберете најмногу удобна положба за погодност. ✅【СТП КОЖА МАТЕРИЈАЛ】 бар столици се направени СТП Кожа која се носат-отпорни, и лесно да се чисти, и на страничните перници исполнет со висока густина сунѓер, задебелена дизајн, еластичност неверојатно и не е лесно да се деформира, прави да се чувствуваат поудобно. ✅【СТАБИЛНА БАЗА】 База е направен од хром челик, трајни и стабилни, максималниот капацитет е 330 фунти, која бидете сигурни дека можете да го користите столици за долго време. ✅【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】 Ова столче поставено е лесно да се стави заедно во минути.Димензија : 55 x 57 x 70-85 cm, Седиште Димензии : 41 x 45 см, Висина од Седиштето на Кат : 41-56 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент