.

.

Asein Јаглерод Четки 1572 за Protool Powertools - 0.20x0.31x0.63 - 5x8x16mm - Со автоматско стоп - го Заменува оригинални делови 627001

Asein Јаглерод Четки 1572 за Protool Powertools - 0.20x0.31x0.63 - 5x8x16mm - Со автоматско стоп - го Заменува

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

Содржина : Две јаглерод четки со автоматски се запре, пролет, кабел и конектор - Димензии : 0.20x0.31x0.63" - 5x8x16mm.Го замени и јаглерод четки во исто време.Замена на јаглерод четки - Тие да траат многу подолго од оригиналите, бидејќи ова е нашата основна дејност.Нема песна & Трага - Нарачки се дадени од страна на обичните пост.Поевтино за вас, но без Песна & Трага.Пакетот се вклопува преку letterbox - Вие не треба да се чека за испорака.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки.Имаме околу 50.000 јаглерод четки во парк, и една работилница за сопствени јаглерод четки.Сет од две Asein Јаглерод Четки 1572 за Protool Powertools - 0.20x0.31x0.63" - 5x8x16mm - Со Автоматско Запре, Пролет, Кабел и Конектор - го Заменува оригинални делови 627001 - Прилагодени за овие powertools : Protool Мелница AGP 125-10 (617888) Protool Мелница AGP 125-10 (617888) Protool Мелница AGP 125-9 (633533) Protool Мелница AGP 125-9 (633533) Protool Сандер 617888 Protool Сандер 633533 Protool Сандер 636052 Protool Сандер 636054 Protool Сандер 636169 Protool Сандер 636599 Protool Сандер AGP 125-10 Protool Сандер AGP 125-9 Protool Сандер DGP 30-8 E Protool Сандер DGP 30-8 E (636054) Protool Сандер DGP 30-8 E (636054) Protool Сандер RGP 3 Protool Сандер RGP 3 (636599) Protool Сандер RGP 3 (636599) Protool Сандер ПМГ 30-8 Protool Сандер ПМГ 30-8 (636169) Protool Сандер ПМГ 30-8 (636169) Protool Сандер ПМГ 30-8 E Protool Сандер ПМГ 30-8 E (636052) Protool Сандер ПМГ 30-8 E (636052)го Замени и јаглерод четки : Ние ви препорачуваме да го замени и јаглерод четки во исто време.Автоматски стоп : Ислужени јаглерод четки, автоматски се исклучени.Ова ја штити вашата алатка од непотребни носат.Испорака : Пакет се вклопува преку писмо кутија - Нема потреба да чекате за тоа.Квалитет и издржливост : Дизајнирани да траат многу подолго од оригиналот јаглерод четки.Во потрага за нешто повеќе специфични?Со некои 50,000 делови во акции, што може да биде во можност да им помогне на вас.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки!.

Главните карактеристики

Избор на клиент