.

.

Stupell Индустрии Листа на Playroom Правила Радосна Polka Dot Моделот, Дизајниран од страна на Елизабет Мешавина Црна Врамени Ѕид Уметност, 24 x 30, Мулти

Stupell Индустрии Листа на Playroom Правила Радосна Polka Dot Моделот, Дизајниран од страна на Елизабет Мешавина

DEN 2234.64

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Врамени.Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава уметност прикажува од потпрена и дели на нови уметнички дела од ѕид или рамна површина.Нашите giclée отпечатоци внимателно се монтираат на трајни МДФ подлога, а потоа совршено заврши во интервал од 1,5 инчи дебела woodgrain рамка.Рамка бои вклучуваат црна, сива farmhouse и бела.Произведено Во САД.Дизајн од страна на Елизабет Мешавина.

Главните карактеристики

Избор на клиент