.

.

Lenergy Пилатес Мат Зајдисонце Пченица Уши Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Lenergy Пилатес Мат Зајдисонце Пченица Уши Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 72x24in/72x32in( 183x61x0.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност. ❤Заштита делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреда.

Главните карактеристики

Избор на клиент