.

.

DIAOD 4 Ниво Slatted Дрво Складирање Организатор Чевли Стои Багажник, за Entryway Спалната соба Дневна Соба

DIAOD 4 Ниво Slatted Дрво Складирање Организатор Чевли Стои Багажник, за Entryway Спалната соба Дневна Соба

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Простор за Заштеда на енергија чевли организатор : Чувајте ги вашите чевли организиран и исклучување на подот со овој Чевли Решетката.Бруто тежина : 5kg.Slatted Полиците - спречете го вашиот чевли од паѓање преку што може да се случи со шини.Големина : 70x25x56cm.Направен од природни cedar дрво со цврсти и издржливи решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент