.

.

YANGQI yaoqijie 200Pcs Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Rivetnut Асортиман Комплет M3/M4/М5/M6/М8/M10 Траен (Боја : Сребро)

YANGQI yaoqijie 200Pcs Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Rivetnut Асортиман

DEN 1207.20

Пристапност
Во достапна форма

[РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ]200 парчиња на занитвам ореви со 6 големини, вклучувајќи M3x9mm - 50pcs, M4x11mm - 50pcs, M5x12mm - 40pcs, M6x15mm - 30pcs, M8x18mm - 20pcs, M10x20mm - 10pcs. [ШИРОКА ПРИМЕНА]На избрани nutserts се широко се користи во градежништвото, воздухопловството, автомобили, мебел и декорација на други електрични и индустриски производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент