.

.

Тропски Лето Дланка Остава Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање Кошница Облека Организаторот за Патување П?

Тропски Лето Дланка Остава Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна

DEN 2042.40

Пристапност
Во достапна форма

【Широко се Користи】Можете да ја користите оваа кошница на продавница за играчки, облека, книги, дребулии и други предмети.Белење, хемиско чистење или собори сушење не е препорачливо.5 инчи, (59 L) Pop-up перење кошница : -Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, мала тежина, трајни и количка.-Оваа кошница е лесно да се чистат со влажна крпа.Ова е корисно и одличен подарок за вашата сакана.На здрав пролет структура го прави намирници складирање беспомошна и лесно да се свитка и продавница. 【Совршен подарок】Различни од чиста боја бин складирање, интересни и шарени шема дизајн додава еден допир на декоративни шарм на вашата соба, бањата или перење соба.【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го прави овој pop-up перење забавува потрајни од оние обичните.Деликатни копчиња на долниот раб може добро чувајте го попречи укината кога тоа е сместени. 【Pratical Дизајн】Целосна zippered капак со исклучителна патент, запечатени и dustproof.Миење или tidying до играчки повеќе не е скучна работа, оваа пространа pop-up перење кошница може да ви помогне да го направи тоа лесно.Машина перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент