.

.

Bodil Тапациран Клупата, Тежина Капацитет (кг): 500, Тежина Капацитет: 500 lb.

Bodil Тапациран Клупата, Тежина Капацитет (кг): 500, Тежина Капацитет: 500 lb.

DEN 7199.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Тежина Капацитет (кг) : 500, Тежина Капацитет : 500 lb.Главен Материјал : Тапациран, Главен Материјал Детали : Лен.Облик : Криви, Седиште Висина - Кат на Седиште : 19"".Главен Материјал : Тапациран, Земја на Потекло : сад.Комерцијални Гаранција : Не, Главен Материјал Детали : Лен.

Главните карактеристики

Избор на клиент