.

.

1220 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки елементи на Големо WB441 Шапка Момче Природна Бој

1220 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со

DEN 1905.84

Пристапност
Во достапна форма

1220 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки елементи на Големо WB441 Шапка Момче Природна Боја.Материјали : Дрво, Примена : Грб,костуми,панталони,јакни,облека,свадба,занаети..итн.Изберете име и Колку Парчиња сакате.Големина На : (Прибл.) : 25 x 17 x 3мм,(1"x43/64"x1/8").Објектот Пакет Количина : 1220 Парчиња. 1220 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки елементи на Големо WB441 Шапка Момче Природна Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент