.

.

Baoblaze Акрилик Агол Сигнал Светлина 63136902765 Замена 63136902766 Светилка Леќа се Претвори Сигнали Одговара за BMW Серија 3 E46 Прибор Делови за Автомобили 98-01 - лево

Baoblaze Акрилик Агол Сигнал Светлина 63136902765 Замена 63136902766 Светилка Леќа се Претвори Сигнали Одговара

DEN 1382.40

Пристапност
Во достапна форма

Направени на квалитетот акрил, многу издржливи.Напредни производна технологија, висока сигурност и високи перформанси.Едноставен за инсталација, без модификација е потребно.Директно замени за стари или скршени светла.Дел Број : 63136902765, 63136902766. Опис : - Направени од квалитетот акрил, многу издржливи. - Напредно производна технологија, висока сигурност и високи перформанси. - Лесно да се инсталира, нема промена потребни. - Директна замена за стари или скршени светла. - Дел Број : 63136902765, 63136902766.Спецификација : - Материјал : Акрилик - Производителот Дел Број : 63136902765, 63136902766 - Леќа Боја : Жолта - Fitment : - За BMW Серија 3 E46 4 D 98-01 Size Табела : 17.5x12.5x14.5cm/6.89x4.92x5.71inch Package Вклучува : 1 Piece Corner Сигнал Light Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Главните карактеристики

- Material:
Acrylic
- Manufacturer Part Number:
63136902765, 63136902766
- Lens Color:
Yellow
- Fitment:
- For BMW 3 Series E46 4D 98-01 :
Size Chart:
17.5x12.5x14.5cm/6.89x4.92x5.71inch :
Package Includes:
1 PieceCorner Signal Light :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :
Избор на клиент