.

.

JIESEING Мобилен Телефон Екран Засилувач Зголемувачот 3D HD Видео Видиме лупа Стојат Носителот на Телефонот на Екранот за Проектирање Додатоци (Боја : 12 инчен Криви)

JIESEING Мобилен Телефон Екран Засилувач Зголемувачот 3D HD Видео Видиме лупа Стојат Носителот на Телефонот

DEN 3177.36

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да се избегне со користење на директна сончева светлина или силна светлина, да се избегне светлина причина не е јасно, тоа ќе се прикаже подобро во темнината светлина средина.Висока дефиниција завртка огледало, јасно зголемена екран, отпорни на зрачење и визуелна замор му на бога.79"Производ во боја : Black How да се користат за : 1.5 Times Viewing Растојание : 1-15 милиони/3.Додека ужива голем видео слика, тоа исто така може да имаат поголем агол на гледање, и не повеќе треба да се одржи гледа на телото, дури и ако се свртат лево и десно за да ја видите зголемена high-definition слика.39"Компатибилен : Погоден за сите видови на smartphones Color : Бела, Black Features 8 инчен со носителот : Спецификации : Материјал : plexiglass + fiberboard Screen големина : 8 inches Magnification : 2-2.Се усвојува нов криви лак дизајн на рамка + 12 инчен high-definition акрилни леќа.5 times Viewing растојание : најдобри 1-1.Анти лизга слотот за да може ефективно да се спречи мобилен телефон од лизгање и чувајте го во исправена позиција.21 ft(се Препорачува)Карактеристики на Производот : Зум HD, Телефон Holder Screen Големина : 9 inch Product Големина : 190 X 145 X 10мм/7.

Главните карактеристики

Material:
Plexiglass + Fiberboard
Zoom:
2-2.5 Times
Viewing Distance:
1-15m/3.28-49.21ft(Recommended)
Product Features:
HD Zoom, Phone Holder
Screen Size:
9 inch
Product Size:
190 X 145 X 10mm/7.48 X 5.71 X 0.39
Compatible:
Suitable for all kinds of smartphones
Color:
White, Black
Features 8 inch with holder:
Specifications:
Material:
plexiglass + fiberboard
Screen size:
8 inches
Magnification:
2-2.5 times
Viewing distance:
best 1-1.5m/3.29-4.93ft
Product size:
190*135*10mm/7.49*5.32*0.4 (after folding)
Features 12 inch curved:
This mobile screen amplifier is a newly developed curved screen mobile phone amplifier. :
It adopts a new curved arc frame design + 12 inch high-definition acrylic lens. While enjoying large video picture, it can also have a larger viewing angle, and no longer need to maintain a watching posture, even if you swing left and right to see the enlarged high-definition picture. :
High definition screw mirror, clear magnifying screen, radiation resistant and visual fatigue relieved. :
Anti slip slot can effectively prevent the mobile phone from slipping and keep it upright. :
A firm suction baffle can firmly hold the mobile phone and prevent it from moving. :
Although it is curved screen design, it has strong compression resistance and good toughness. :
Emancipate hands, adjust comfortable perspective, and care for cervical health. :
Specifications:
Product material:
ABS + PMMA
Product size:
250 * 160 * 20mm/9.84*6.3*0.79
Product color:
Black
How to use it:
1. Please avoid using in direct sunlight or strong light, avoid light cause is not clear, it will display better in the dark light environment. :
2. Do not use hard wipe scratch the lens, when not in use, please use a soft cloth to protect the lens. :
3. Adjust the distance from mobile phone frame to the lens and angle, adjust fo :
Избор на клиент