.

.

ЗОШТО-YUE УВ LED Помине Светилка 120W LED УВ Ламба Помине Фен 57 КОМПЈУТЕРИ Led диоди Брзо Сушење на Ноктите Гел лак Нокти Гел Светилка со Движење Сензори LCD Дисплеј Професио?

ЗОШТО-YUE УВ LED Помине Светилка 120W LED УВ Ламба Помине Фен 57 КОМПЈУТЕРИ Led диоди Брзо Сушење на Ноктите

DEN 2086.08

Пристапност
Во достапна форма

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градител гел, ноктите скулптура гел, гел, и LED помине гел и други гел се користи。.Широк Простор за да се Излечи 5 Ноктите на Едно Време : Голем доволно простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка обезбеди својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни и user-friendly.Зачувај Вашите Пари: Protable и лесен за користење, совршен за DIY помине ентузијасти, уживаат DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.Ув гел ноктите ламба, исто така, совршен подарок за вашите пријатели и семејството。.User-friendly Дизајн:Лесни, моќен, заштеда на време, компактен дизајн, лесен за употреба и чиста.Доволно голема простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка монистра обезбеди уникатни својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни.

Главните карактеристики

Избор на клиент