.

.

ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Фокус Случај за iPhone 7 - HX2272-BWSR - Црно/Бело Stingray

ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Фокус Случај за iPhone 7 - HX2272-BWSR - Црно/Бело Stingray

DEN 229.44

Пристапност
Во достапна форма

Камерата дупка.Ја подобрува заштита.Брзо ослободување дизајн.Начин кул.Во Хексадецимален не дури и телефонски случај е само телефон случај.Нашиот фокус случај за i Phone 7 ќе, се разбира, да ви даде зголемена заштита за вашиот телефон, но тоа ќе го направи тоа од сопствени моделирани телефон кревет завиткани во нашата премиум вистинска Кожа.Камерата дупка и вистински Хексадецимален етикета - прифати ништо помалку.

Главните карактеристики

Избор на клиент