.

.

РТС Компании GrabWirx за еднократна Употреба Рециклираат Ракавици - 60 кутии

РТС Компании GrabWirx за еднократна Употреба Рециклираат Ракавици - 60 кутии

DEN 3256.56

Пристапност
Во достапна форма

Grab Wirx пластични ракавици задржи вашите клиенти и вработени безбедна од штетни бактерии и бактериите. 60 кутии од 200 ракавици кои се 100% рециклираат. 1 и 2 пакет точење достапни on - модел броеви 401900102 F7000 и 401900101 F7000. Апликации вклучуваат : бензински пумпи, ракување со храна, продавниците за храна, продавници, банки & Банкомати и повеќе.Заштитете го вашиот клиенти од ширење на штетни бактерии, додека тие се во интеракција со вашиот мало локација.На Grab Wirx фармацевт може лесно се монтира со помош на два двострано лента или завртки на рамна површина во близина на било заеднички површини во вашиот мало простор.Лесен за употреба се повлече преку дизајн обезбедува на клиентите со една ракавица и им дава мир на умот, а тие продавница или пумпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент