.

.

Ранец Ручек tote Торба и Молив Случај 3pc поставите Ретро Вар Зелена и Кафеава Квадрати за работа студентот викенд пикник патување риболов, велосипедизам голема момче

Ранец Ручек tote Торба и Молив Случај 3pc поставите Ретро Вар Зелена и Кафеава Квадрати за работа студентот

DEN 1423.20

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Ретро Вар Зелена и Кафеава Квадрати.Ранец 3pcs поставите Производ Големина : Ранец 11*5*17inch(L*W*H),Ручек торба 11*5.5*10.6 инч(L*W*H),Молив случај 8.66x1.77x4.33inch(L*W*H).Ранец 3pcs собата е направен од висок квалитет на Полиестер материјал кој е еко-пријателски и добро изолирани.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА РАНЕЦ : Ранец за таблет, моќ банка, A4 датотеки, паричник, облека и повеќе вашите предмети.На еластичен џеб на секоја страна може да го држете вашиот чадор, шише за вода, итн.Одговараат За Туризам, Mountaineering, Настава, Шопинг, Zoos, Паркови, Отворено Спорт, Итн, И За Мажите И Жените.МУЛТИ PURPOS РУЧЕК ТОРБА : Тоа може да се задржи храна/овошје/зеленчук топло/ладно/свежа за неколку часа.Овој сестран ручек торба е погодна за жени, мажи итн.Идеална за работа, викенд на пикник, на патување, на плажа, кампување, риболов, велосипедизам и повеќе.Тоа може да работи добро како ручек торба, оброк првично кеси, пикник торба, кеси, ручек кутија.Исто така може да се користи како голем пелена торба за мајка ми.Само капакот рамен и или се тркалаат кога не е во употреба.Практичен tote торба.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МОЛИВ ТОРБИЧКА : Погоден за канцеларија или дневна чување на мали објекти во патувањето.Овој молив торбичка не е само за моливи и пенкало, тоа исто така може да се сретне практично потреби за различни луѓе како што се козметички торба,патување или сочинуваат торба, 3 C производи или додатоци торба.Лесно да се одржи во чанта или ранец, Лесно да се носат.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги.ние сме сигурни дека за да се направи одговор со во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволување на решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент