.

.

Newmind Дрво 2 во 1 Множење Turnplate Животинско Синџир на исхрана, Почетокот на Образовни Играчка

Newmind Дрво 2 во 1 Множење Turnplate Животинско Синџир на исхрана, Почетокот на Образовни Играчка

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

* Око-фаќање на боја за појавување на помага да се зголеми деца интерес за учење. * На обоени точки во близина на животните иконите за да одговараат на прехранбени бои во внатрешниот круг, помагање на децата ефикасно да се сеќавам на синџир на храна. * Секој број кој ротира може да одговараат за точен одговор, и ќе можат да учат множење со вртење на тркалото. * страна е множење распаѓање, задната страна роман на синџирот на исхрана turnplate на задната страна, која им помага да се зголеми деца здравиот разум.различни функции на двете страни за да се подобри простор за користење. * Направени на квалитетот на дрвен материјал, силна отпорност, тешки и трајни, не е лесно да се деформира.Опис : - Направени од квалитетот на дрвен материјал, силна отпорност, тешки и трајни, не е лесно да се деформира. - страна е множење распаѓање, задната страна роман на синџирот на исхрана turnplate на задната страна, која им помага да се зголеми деца здравиот разум.различни функции на двете страни за да се подобри простор за користење. - Секој број кој ротира може да одговараат за точен одговор, и ќе можат да учат множење со вртење на тркалото. - Обоени точки во близина на животните иконите за да одговараат на прехранбени бои во внатрешниот круг, помагање на децата ефикасно да се сеќавам на синџир на храна. - Око-фаќање на боја за појавување на помага да се зголеми деца интерес за учење.Спецификација : - Материјал : Дрвени. - Погоден за 3 години нагоре.Големина На Табела : Големина : 18.5x16cm / 7.28x6.3inch.Пакетот Вклучува : 1 Парче Множење Turnplate. : Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент