.

.

JNOIHF Чевли Чување на Клупата со Седење, Чевли Клупата 2 Ратан Кошеви и Пренослив Перница за Entryway, Ходникот, дневната Соба, Целосно се Соберат Чување на Клупата

JNOIHF Чевли Чување на Клупата со Седење, Чевли Клупата 2 Ратан Кошеви и Пренослив Перница за Entryway, Ходникот,

DEN 7199.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.ПРОСТОР ЕФИКАСНА : 2 ткаени плетен кошници може да се отстрани целосно како голем складирање решение, можете да го користите како единица за складирање за вашата слушалка, копчиња, ткиво и др.УДОБЕН И УДОБНО : Чевли чување на клупата со мека и поместена пренослив перница, совршен за менување на чевли на ходникот или дневна соба.Се справи со дизајн на двете страни е погодно да се движат.ФУНКЦИОНАЛНА : Совршен како помошно клупата во бањата да се стави влечки и мали пешкири, или како складирање решение во подножјето на креветот за да се продавница списанија и перници.БАРАНОТО СО СТИЛ : на Оваа клупа е декоративни и практични решение во исто време.Дајте му на вашиот дом, ходникот, кујна, спална соба, бања стара допир. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето, па don' t чекаме и да уживате во тоа сега.Опис На Производот: Висок Квалитет На Дрвен Материјал.Текстурата е фирма и текстура е убава, создавање на нов тип на природни и еколошки дома.Дизајниран со 2 - слој чевли клупата, доволно простор за чување на вашите чевли.Висина на чевли клупата е удобно за седење или одмор вашите стапала и нозе.На чевли клупата може да се задржи вашата соба уредни и чисти, а многу корисна и практична клупата Дома мебел.Дојде со една перница и две складирање кошеви, погодни за употреба во различни околности.Производ Параметри : Име на Производ : Клупата Storage Material : дрво Вкупната големина : прибл. 80* 34* 45 CMApplication : влезот, спална соба, дневна соба, cloakroom, итн.Пакет Листа : 1* Број на Решетката 2* чување кошница 1* перница 1* Инструкции★ Пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент