.

.

Ова Е Amarah - Керамички 15oz Бела Кригла, Бела

Ова Е Amarah - Керамички 15oz Бела Кригла, Бела

DEN 597.36

Пристапност
Во достапна форма

ЧАШИ СЕ КУЛ! - Ова е една 15oz Керамички Бело Кафе Кригла.Со своите удобни и совршен облик се справи со тоа прави да се справат со овој кригла лесно.Имате на вашиот утрински кафе во оваа кригла и да уживате во животот.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ - Ова 15oz керамички бело кафе кригла е направен од премиум квалитет керамички.Тоа е погуста отколку повеќето филџани кафе на пазарот што го прави цврсти и трајни производи за секојдневна употреба.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место СЕКОГАШ - Овој кригла е микробранова безбедно и машина за миење садови безбедно.Можете да го рака мие тоа премногу ако ви се допаѓа и тоа ќе се одржи на двете перења само парична казна.Ова е квалитетот кафе кригла.СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - Ова е одлична можност да им даде подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Свадба Подароци, или било давање на подарок празник.Тоа е уште голема за групи, корпоративни настани, канцеларија партии, дома декор, ресторани и кафе-барови и многу повеќе.Ова е 15oz керамички бело кафе кригла.Со своите удобни и совршен облик се справи со тоа прави да се справат со овој кригла лесно.Имате утро млеко во оваа кригла и да уживате во животот.

Главните карактеристики

Избор на клиент