.

.

TE КОНЕКТИВНОСТ/CORCOM 3VR1 RFI МОЌ ЛИНИЈА НА ФИЛТЕРОТ, 3А, 700UA

TE КОНЕКТИВНОСТ/CORCOM 3VR1 RFI МОЌ ЛИНИЈА НА ФИЛТЕРОТ, 3А, 700UA

DEN 2239.20

Пристапност
Во достапна форма

Цена За : Секој Филтер Тип : ЕМИ, RFI Тековна Оценка : 3А Напон Оценка : 250 VAC Истекување Current Max : 700µA Capacitance : 0.303 µF Inductance Мин : 3.52 мз Филтер Терминали : Брз Поврзете Тековна Оценка : 3А Серија : R Ro HS Согласност : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент