.

.

ALEXHAN Механички Игри Тастатура Led позадинско осветлување Жичен Тастатура со Сини Прекинувачи за Windows Игри на Компјутер (108 Копчиња, Црна)

ALEXHAN Механички Игри Тастатура Led позадинско осветлување Жичен Тастатура со Сини Прекинувачи за Windows Игри

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Користење на Highperformance Дизајн Fullspeed Usb Протокол за Комуникација за да се Исполнат Барањата на Брзината на Натпреварувачки Игри Поддршка Usb Онлајн Ажурирање.Со помош на Меѓународниот Aclass Highquality 1.6 Mm Fr4 Doublelayer Pcb Boardflash Меморија Поддршка Powerdown Складирање 32 K Rom Програма Простор за Складирање.Целосна Тастатура Led Независна Контрола Поддршка 256 Одделение Pwm Мека и Меки се Соработува со 15 Видови на Кул Осветлување Ефект Додадете Специјални Боја на Игра.Компатибилен со Win Xp Win2000 Победи Мене Vista, Win7 Win8.

Главните карактеристики

Избор на клиент