.

.

Belagio Претпријатија 5/8 Металик Ric Rac Трим Ролна Злато

Belagio Претпријатија 5/8 Металик Ric Rac Трим Ролна Злато

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

5/8 инчи ширина. 25 двор гром.метални плетенка уреденост.ладна вода, благ детергент, рака мие, се исуши.Дворци злато 5/8 инчи завршувањето на метални плетенка трим се продава како 25 двор гром.Користете метални плетенки за одмор занаети и децата занает проекти.Одлично за scrapbooking, cardmaking и се меша медиуми.

Главните карактеристики

Избор на клиент