.

.

ChezMax Не се Лизга Када Налепница Врв Шема Плоштадот 3D Лепило Против Пролизгување Када Тетоважа за Дете и Возрасни Безбедност Водоотпорен Када Appliques за Бања Базени До

ChezMax Не се Лизга Када Налепница Врв Шема Плоштадот 3D Лепило Против Пролизгување Када Тетоважа за Дете и

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

★МАТЕРИЈАЛ : Ова када налепница е направена од еколошки ПВЦ материјал, притисок-отпорни, лесен за чистење, самолепливи, формалдехид-бесплатно, еколошки, трајни, и не е лесно да падне.На twill дизајн на површината не само што може да се спречи пропаѓање, но исто така уште повеќе ќе ја намали брзината на сапуница вода во акумулацијата. ★ПРЕДНОСТИ : Овие налепници се дизајнирани да се држиме цврсто на мазни површини нудат силна адхезија и голема контрола.Специјален лепак кој се користи за овие налепници може лесно да биде отстранета без да остават било остатоците зад себе.Анти лизга када налепници поставите работи на истиот начин на када мат не само дека е полесно да се постави.Тоа е, исто така, полесни и полесно да се одржува. ★УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Карактеристики-Висока прецизност печатење прави шеми повеќе реални, 3 D дизајн када тетоважи, и стилски туш душеци може совршено да ги красат вашата бања и да даде вашата бања нов изглед.Сликата е жив и живее, бои светли, и graininess е мал.Реални слики направи вашата бања погледнете повеќе посебни. ★ГОЛЕМИНА И ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : када тетоважа е 5.11" X 5.11", секој пакет содржи 6 квадратни упатуваа парчиња.Се препорачува јазот помеѓу секој када налепница е 0.8-34inches, и секоја бања налепница треба да биде вметнат според позицијата на рендерирање. ★ПОВОД : Совршен за кади, базени, тушеви, скалите, лизгава места, туш подот, додека се изедначи површината.Не се лизга лепило када тетоважи се обезбеди побезбедна животната средина за стари лица, деца и бремени жени во вашето семејство.Боја : Ygt-shanfeng-07.

Главните карактеристики

Избор на клиент