.

.

Мотоцикл Предните Тркала Mudguard Универзална Црна Мотоцикл Mudguards Скутер Фендер Заградата Задниот Поклопец Одговара За Мотоцикл Задното Тркало Фендер Поздравниот Guard

Мотоцикл Предните Тркала Mudguard Универзална Црна Мотоцикл Mudguards Скутер Фендер Заградата Задниот Поклопец

DEN 501.60

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен Изглед : Висок квалитет, добра еластичност и топлина толеранција, не е лесно да се breaken.Подобрување на изгледот на вашиот мотор.Да ви донесе сосема нов око‑фаќање на изглед.Добри Перформанси : Чувајте вашиот мотор чист и слободен од кал.Нуди релаксирачки и безбедно возење на возачот.Направени од Високо Квалитетен Материјал : Премиум квалитет кал размавта guard направени од издржлив материјал,тоа е висока цврстина и висока температура отпор.Тоа може ефикасно да се спречи матен и вода нота на мотоцикл тело, ефикасно да се заштити површината бојата на вашиот мотор.Исто така, се заштитите од кал вода.мотоцикл пред крилата може ефикасно да се спречи кал и вода нота од добивање на мотоцикл тело, и ефикасно да се заштити површината состојба на вашиот мотор.Ефикасна : Тоа може ефикасно да се спречи матен и вода нота на мотоцикл тело, ефикасно да се заштити површината бојата на вашиот мотор.Fitment : да се Даде на вашето возило агресивниот стил, одржување на вашиот работи одбори чисти и минимизирање на летање патот остатоци.Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е мојот најголем motivation Description : Спецификација : Боја : Black Material : Plastic Size : 39x16x24cm Package се Вклучени : 1*Задните Тркала Cover2*Bracket4*Заградата gasket9*Screw9*Gasket9*Nut Note : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 hours Application : Слободно и опуштено да се справи со обилните дождови, матен патишта и други екстремни услови на возење, без scruples.

Главните карактеристики

Color:
Black
Material:
Plastic
Size:
39x16x24cm
Package Included:
1*Rear Wheel Cover :
2*Bracket :
4*Bracket gasket :
9*Screw :
9*Gasket :
1. Due to manual measurement, please allow an error of 0-2 cm, thank you. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please forgive me, thank you! :
If you have any questions, please contact us via email, we will contact you within 24 hours :
Application:
Freely and relaxed to tackle heavy rains, muddy roads and other extreme driving conditions without scruples.
Избор на клиент