.

.

Организира Простор RCMBX Премиум 32 Врвот и на Дното Полица/Висат Род Колекции Јавор Плакарот Систем

Организира Простор RCMBX Премиум 32 Врвот и на Дното Полица/Висат Род Колекции Јавор Плакарот Систем

DEN 1231.20

Пристапност
Во достапна форма

Железнички е елоксирани алуминиумски и месеци лесно на ѕид.Полица се направени од издржлив 3/4" дебела индустриски одделение честички одбор со парична казна дрво жито меламнин изградба заврши за дополнителна меморија.Hangrod е произведен со комерцијални одделение челик цевки и има полиран хром финиш.Hangrod/Полица заграда се прав обложен челик.Лесно да се инсталира и направена да трае.Организира Просторот е патентиран плакарот системи обезбеди со уникатни и иновативни решенија за сите на вашиот простор и складирање потреби.Создадени како пофлексибилен и разноврсна опција за плакари и складирање области од заеднички бела жица или дрво полица/дрво род системи на минатото; нашите плакарот производи се лесно да се инсталира и функција на квалитетот на комерцијална сила материјали и изработка што се обезбеди стилски и издржлив производ со тешки-должност капацитети кои ќе траат цел живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент