.

.

OCHSTIN Хрчак Забава Тунели Милениче Глувчето Пластична Цевка Играчки Мали Животни Количка за Вршење на Обука Криенка Тунели за Гвинеја Свињи,Gerbils,Стаорци,Глувци,Ferrets

OCHSTIN Хрчак Забава Тунели Милениче Глувчето Пластична Цевка Играчки Мали Животни Количка за Вршење на Обука

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 10*10см*20cm(3.93(L)*3.93(W)*8.26(H)инчи),за Проширување на пластика овозможува на него да се прошири до 100cm(35 инчи) и договорот.Го сокријат и да го Игра:Оваа забавна тунелот е одлична за домашни миленици, им дава способност да се кандидира и да се скрие што е одлично за поттикнување на активна изведба и разрешување на кафез досада.Високо Квалитетен Материјал : производот е направен од трајни, отпорни на дамки пластика.Тие се лесни лесно да се носат и чиста.Совршен за гвинеја свињи, хрчаци, стаорци, ferrets и други мали животни.Направени од високо квалитетен материјал, ова хрчак тунелот е трајни производи за долго време се користи.По-продажбата на Услугата : Ако не се задоволни со нашите производи или едноставно само не ми се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде замена или целосно враќање на средствата.Купи со доверба!.Опис Дали сте во потрага за хрчак тунелот играчка?Овој производ ќе биде одличен избор за вас.Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба.Направете вашето домашно милениче хрчак среќни секој ден.Голем дар избор за пријатели кои имаат хрчак.Големина : 10*10*20cm(3.93*3.93*8.26 инчи) Тунелот Играчка има уникатна хармоника дизајн кој е целосно флексибилен и ви овозможува да се постави во сите различни позиции и ќе се вклопи во секој кафез.Пакување Содржи : 1*Хрчак Тунели.

Главните карактеристики

Избор на клиент