.

.

SALUTUY Condiment Сад, 10pcs / Set Стискаш Шише 340ml Ketchup Фармацевт кој се одвојува Refillable со Тесен Млазницата за Мирудии Масло Шлаг Течност(црвено)

SALUTUY Condiment Сад, 10pcs / Set Стискаш Шише 340ml Ketchup Фармацевт кој се одвојува Refillable со Тесен

DEN 1485.60

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Монтажни поклопец и лесен за чистење и рефил.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.

Главните карактеристики

Material:
PE
Color:
  Yellow / White / Red (Optional)
Capacity:
340ml
Size:
(Dia*H) 6*20cm / 2.4*7.9 inch(Approx.)
Package list:
1 * Condiment dispenser :
Избор на клиент