.

.

Samsung Галакси Пупки Телевизија, Точно Безжична Earbuds w/Активен Бучава Поништување (Безжично Полнење Случај Вклучени), Мистик со Црна, Точно Безжична Earbuds Црна

Samsung Галакси Пупки Телевизија, Точно Безжична Earbuds w/Активен Бучава Поништување (Безжично Полнење Случај

DEN 735.12

Пристапност
Во достапна форма

ЗВУКОТ ШТО КАРПИ : На AKG-tuned 12mm говорникот и подобрен бас тон игра сè во студио-квалитет на звук.Отворен дизајн создава живеат слушање на животната средина, suiting оние кои претпочитаат природни, просторен звук.НОВ СТИЛ.НОВИОТ ЗВУК : Еднакви делови earbuds и уво bling, Галакси Пупки Живеат доаѓаат во 3 бои ќе сакате да карпа во текот на целиот ден.Одбиеме одвлекување на вниманието : вклучете Активен Бучава Отказ да се блокира бучавата во позадина на авион, воз или автобус.Повторно допрете го за да во околните живеат звуци— колеги' гласови, лет соопштенија, улица сообраќај—додека уште уживање во вашите омилени песни или објавата.Токму она што сакате да слушнете.Галакси Пупки+ се совршен фитинг earbuds да се изолира од оттргнува звуци, па можете да останете фокусирани на она што го сакате.И, ако би сакал да се филтрираат во некои од надворешниот свет да биде во склад со вашата околина, можете да се префрлите на Амбиентниот Aware2. Слушнете лет annozments, идване сообраќај или вашата цел број, додека сеуште уживање во вашите омилени песни или објавата. 22 часа на сериозни звук.Се до 11 часа без сопирање музика на едно полнење, а потоа поп вашиот Галаксија Пупки+ во безжични полнење случај и се скоро 11 повеќе.Заборавив да ја полните нив вечер?Без грижи. 3 минути на полнење ви дава еден час на игра време, така што ќе имате доволно сок за вашиот менуваат или тренингот.Вашиот глас, гласно и јасно.Обезбеди сте слушнале јасно.Посветен внатрешни и два надворешни микрофони ги собереш вашиот глас и да се изолира од надвор звуци.Кога сте на повик, вашиот глас доаѓа преку богато и самоуверено, дури и во бучна локации.

Главните карактеристики

Избор на клиент