.

.

Onsrud Рутирање Крајот Мелница, 3/8 Дијаметар, Број на Флејта: 2, 1/2 Должина на Сечење, Необложени, АМЦ - AMC712202

Onsrud Рутирање Крајот Мелница, 3/8 Дијаметар, Број на Флејта: 2, 1/2 Должина на Сечење, Необложени, АМЦ - AMC712202

DEN 18703.92

Пристапност
Во достапна форма

Објект - Рутирање Крајот Мелница.Одделение - Високо Перформанси.Листа Број - АМЦ.Тип - Алуминиум Погруб/Finisher, Стандардна Должина, Necked, Преку-Coolant.Крајот Стил - Квадрат.Рутирање на Крајот Мелница, Одделение Високи Перформанси, Листа Број АМЦ, Тип Алуминиум Погруб/Finisher, Стандардна Должина, Necked, Преку-Coolant, на Крајот Стил Плоштад, на Крајот Еден, Димензија Тип Фракционо Инчи, со Дијаметар од 3/8", месо тело Кол. 3/8", Должината на Намалување 1/2", Целокупната Должина 4.0000", Бројот на Флејта 2, Сечење Тип Центар, Сечење на Ветер Десната Рака, Материјал Карбид, Хеликс Агол 40 Степени, Заврши Необложени, Вратот Кол. 0.3550", Врат Должина, 1-3/4", Апликација За Aluminum Features - Крај - Единствена Димензија Тип - Фракционо Инчен Дијаметар - 3/8" Месо Тело Кол. - 3/8" Должина на Cut - 1/2" вкупна Должина - 4.0000" Број на Флејта - 2 Сечење Тип - Центар за Сечење Насока - Десната Рака Материјал - Карбид ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Калифорнија Жителите на Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Главните карактеристики

Избор на клиент