.

.

ЗОШТО-YUE Лабораторија Десктоп Центрифуга Лабораторија Дигитален Дисплеј мала Брзина на Клупата Центрифуга 4000 (Револуцијата/мин)

ЗОШТО-YUE Лабораторија Десктоп Центрифуга Лабораторија Дигитален Дисплеј мала Брзина на Клупата Центрифуга 4000

DEN 794.40

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е внимателно да се произведени со воведување на странски технологија.Целата машина има ниско ниво на бучава, висока ефикасност, погодни за употреба, и прекрасен изглед.Тоа може да се користи во болниците, биохемија и други научни истражувања лаборатории за квалитативна анализа на серум, плазма и фармацевтски производи.Брзина 4000 (R/мин).Во однос центрифугалните сили 1430 (×g).Аголна вртење капацитет 15ml×6. Времето опсег 0~99min.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Роторот име агол тип Димензии 380×480×330mm(L×W×H) Тежина 25 (kg).

Главните карактеристики

Избор на клиент